VRV Klima Montajı – En İyi Fiyat Garantisi Aynı Gün Çözüm

VRV sistem klimalarının iç ve dış üniteleri ile VRV sistem altyapı tesisat uygulamalarının doğru yapılmaması hem zamanınıza hem bütçenize hem de sağlığınıza zararlı. VRV klimanızın hava akışına engel olmayacak, çevreye ve size zarar vermeyecek, performansını düşürmeyecek ve klimanızdan %100 verim almanızı sağlayacak VRV klima montajı hizmetimiz sayesinde bu durum artık sorun olmaktan çıkıyor.

Klimanın doğru yere montajı için klima uzmanları ile gerekli montaj hizmetini veren VRV Klima ekibimiz, mekanınız için en ideal çözümleri sizlerle buluşturuyor. Teknisyenlerimiz konutlarınıza ve iş yerlerinize gelerek mekanın özelliklerine göre montaj yerini belirliyor. Güvenilir ve hızlı montajla VRV klima sistemlerinde mekanınıza ve işletmenize özel çözümler sunuluyor.

İşletmeniz İçin İklimlendirme Çözümlerine Mi İhtiyacınız Var?

VRV klima montaj hizmetimizle Türkiye’nin genelinde ısıtma-soğutma ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz. Talebiniz alınır alınmaz adresinize gelerek ücretsiz VRV klima keşif çalışması le birlikte klima montaj yerini belirliyoruz. Klimanızın en yüksek verimle çalışacağı yere sorunsuz montaj yapıyoruz.

 • Doğru Montaj Sağlıklı Hayat
 • Yüksek Verim Maksimum Performans
 • Daha Az Arıza Daha Düşük Fatura
 • Kolay Kullanım ve Konfor

VRV Klima Montaj – Neler Yapıyoruz?

VRV klima montajı hizmeti dahilinde ücretsiz keşif yaparak mekanınızdaki ideal noktaya klimanızın montajını yapıyoruz. Türkiye genelinde uzman teknik ekiplerimizle dilediğiniz gün ve saatte montaj hizmeti almanızı sağlıyoruz. VRV klima montaj sürecinde:

 • İç ünite montajı
 • Dış ünite montajı
 • Şebekelerin kontrolü
 • Vakumlama uygulaması
 • Gaz basıncı kontrolü
 • Boru bağlantılarının yapılması
 • Drenaj sistemi kontrolü
 • Test çalıştırması yapıyoruz.

VRV Klima Montaj Uygulamalarında En Çok Merak Edilenler

Aynı gün VRV klima servis hizmeti veriyor musunuz?

Sözleşmeli müşterilerimize ve program uygunluğuna göre genel olarak aynı gün VRV klima servis hizmeti vermekteyiz. Ancak yoğun sezonda (Haziran, Temmuz, Ağustos, Aralık, Ocak, Şubat aylarında) bakım sözleşmeniz yoksa ertesi gün veya en geç 2 iş gününde VRV klima servis hizmeti vermekteyiz.

Not: Aynı gün VRV klima servis hizmeti sadece klima bakım sözleşmesi yapanlar için geçerlidir.

VRV klima bakım sözleşmesi neden yaptırmalıyız?

VRV klima bakım sözleşmesi yaptırırsanız yılda 2 defa periyodik klima bakımı yaptırarak klimanızın daha uzun ömürlü olmasını, performanslı ve tasarruflu çalışmasını sağlarsınız. Ayrıca yüksek bakım ve arıza masrafları ile karşılaşmamış olursunuz. Sözleşmeli olduğunuz için doğabilecek arızalarda aynı gün servis hizmeti alarak kesintisiz klima konforu yaşarsınız. Klima bakım sözleşmesi olan müşterilere özel VRV klima bakım fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

VRV klima servis ve bakım fiyatlarınız neye göre belirlenir?

VRV klima servis fiyatlarımız yapılacak işçiliğe, değiştirilen yedek parçaya göre değişiklik gösterir. VRV klima bakım fiyatları ise bakım yapılacak klima sayısına, klimanın arızalı olup olmadığına ve bakım sözleşmenizin yapılıp yapılmadığına göre belirlenir. Size en uygun VRV klima servis ve bakım fiyatları için VRV klima servis merkezimizle iletişime geçin.